Carl Sagan, Cennetin Ejderleri, PDF Ücretsiz

 Carl Sagan, Cennetin Ejderleri, PDF Ücretsiz
Okunuyor Carl Sagan, Cennetin Ejderleri, PDF Ücretsiz

Yüzlerce ücretsiz pdf soru bankası ve pdf kitap arşiv indirme sitemize hoşgeldin. Sitemizde günümüzde girilen sınavlar için güncel basılmış kitapların pdf örneklerini bulabilirsin. Böylelikle kitapları detaylı şekilde inceleyebilirsin. Kendi seviyene uygun olup olmadığına karar verebilirsin. Karar verdikten sonra en yakın kitapevinden veya online kitap satış mağazalarından sana uygun olan şekilde sipariş verebilir ya da satın alabilirsin.

 

Carl Sagan, Cennetin Ejderleri, pdf, oku, indir, e kitap, Cosmos adlı kitabıyla büyük başarı yakalayan Sagan, Cennetin Ejderleri isimli eseriyle bütün dünyaca tanınmıştır. ABD’de en çok satanlar listesine giren bu kitap insan beyninin ve zekasının evrimi üzerine sade bir dille yazılmış en kapsamlı kitaplardan biridir.

“Ben verebileceğim kanıtları verdim; bana öyle geliyor ki şunu kabul etmeliyiz. İnsan, tüm soylu özellikleriyle, en aşağı derecedekilere duyduğu sempatiyle, yalnızca diğer insanlara değil, yaşayan en mütevazi yaratığa kadar uzanan hayırseverlikle, güneş sisteminin yapısına ve hareketlerine nüfuz etmiş o Tanrısal zekâyla; tüm bu yüce güçlerle, yine de bedensel yapısında daha aşağılarda bulunan aslının silinmez damgasını taşımaktadır.” C. Darwin

Dünya çok yaşlı, insansa çok gençtir. Kişisel yaşamlarımızdaki dikkate değer olaylar, yıllar veya daha küçük sürelerle ölçülür; yaşam süremiz onluk dönemlere sığar; tüm yazılı tarih ise binlerce yılın içindedir. Fakat bizden daha önceleri, geçmişin en uzak dönemlerine uzanan, çok uzun bir zaman süresi geçti ki, bunun hakkında pek az şey biliyoruz; çünkü hem yazılı veriler yok, hem de o dönemlerin akıl almaz büyüklüğünü kavrayabilme konusunda gerçekten güçlük duyuyoruz. (Alıntı)

Cennetin Ejderleri PDF

Dosya Boyutu 8 MB

 

Kitabı indirmek için üstteki İNDİR butonunu kullanın. Butona tıkladıktan sonra sayfa sizi saniyelik reklam sayfasına yönlendirecektir. 5 saniye bekledikten sonra GEÇ butonuna tıklayarak kitabın bulunduğu diske yönlendirileceksiniz. Keyifli okumalar.

Sitemizde Paylaşılan Tüm PDF Dosyaları Tamamen Tanıtım Amaçlıdır Kitabı Beğenmeniz Durumunda Orjinalini Almanızı Rica Ederiz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın