Cemalettin Yazıcı – Peygamberler Tarihi

 Cemalettin Yazıcı – Peygamberler Tarihi
Okunuyor Cemalettin Yazıcı – Peygamberler Tarihi

Cemalettin Yazıcı – Peygamberler Tarihi
 352 Sayfa
İslam » Tarih
Peygamberlerin kavimleri ve karşılaştıkları olaylar farklı farklıdır, fakat hepsinin varlık gayesi aynıdır. Onlar, Yüce Mevla’nın yeryüzüne gönderdiği rehberler, yanılmaz ve yanıltmaz kurtarıcılardır.

Bu kitap, belli dönemlerde yeryüzünde vazifelendirilmiş peygamberlerimizi anlatıyor. Gençlerin rahatlıkla anlayabileceği bir dilde kaleme alınan bu kitapta Hz. Adem’den Efendiler Efendisi Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’e kadar on dokuz peygamberin hayatı anlatılıyor.

Kitabı indirmek için üstteki İNDİR butonunu kullanın. Butona tıkladıktan sonra sayfa sizi saniyelik reklam sayfasına yönlendirecektir. 5 saniye bekledikten sonra GEÇ butonuna tıklayarak kitabın bulunduğu diske yönlendirileceksiniz. Keyifli okumalar.

Sitemizde Paylaşılan Tüm PDF Dosyaları Tamamen Tanıtım Amaçlıdır Kitabı Beğenmeniz Durumunda Orjinalini Almanızı Rica Ederiz.

Yüzlerce ücretsiz pdf soru bankası ve pdf kitap arşiv indirme sitemize hoşgeldin. Sitemizde günümüzde girilen sınavlar için güncel basılmış kitapların pdf örneklerini bulabilirsin. Böylelikle kitapları  detaylı şekilde inceleyebilirsin. Kendi seviyene uygun olup olmadığına karar verebilirsin. Karar verdikten sonra en yakın

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın