Ceviz Kabuğundaki Evren, Stephan Hawking

 Ceviz Kabuğundaki Evren, Stephan Hawking
Okunuyor Ceviz Kabuğundaki Evren, Stephan Hawking

Yüzlerce ücretsiz pdf soru bankası ve pdf kitap arşiv indirme sitemize hoşgeldin. Sitemizde günümüzde girilen sınavlar için güncel basılmış kitapların pdf örneklerini bulabilirsin. Böylelikle kitapları detaylı şekilde inceleyebilirsin. Kendi seviyene uygun olup olmadığına karar verebilirsin. Karar verdikten sonra en yakın kitapevinden veya online kitap satış mağazalarından sana uygun olan şekilde sipariş verebilir ya da satın alabilirsin.

 

Stephan Hawking, Ceviz Kabuğundaki Evren, pdf, indir, e-kitap, oku, Albert Einstein’den sonra en büyük teorik fizikçi olarak kabul edilen biliminsanı Hawking bu eserinde evrenin en karmaşık sorunsallarını yalın bir dille anlatmıştır. Eser 40 dile çevrilmiştir.

“Kimbilir, belkide Hamlet, biz insanlar fiziksel olarak ne kadar kısıtlanmış olsak bile, beyinlerimizin, evrenin tamamını keşfetmek ve Uzay Yolu’nun bile gitmeye korktuğu, sadece karabasanların izin verdiği yerlere cesurca gitmekte özgür olduğunu anlatmak istiyordur.”

Ceviz Kabuğundaki Evren PDF

Dosya Boyutu 83 MB

 

Kitabı indirmek için üstteki İNDİR butonunu kullanın. Butona tıkladıktan sonra sayfa sizi saniyelik reklam sayfasına yönlendirecektir. 5 saniye bekledikten sonra GEÇ butonuna tıklayarak kitabın bulunduğu diske yönlendirileceksiniz. Keyifli okumalar.

Sitemizde Paylaşılan Tüm PDF Dosyaları Tamamen Tanıtım Amaçlıdır Kitabı Beğenmeniz Durumunda Orjinalini Almanızı Rica Ederiz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın