Danabaş Köyünün Öyküsü – Celil Memmedguluzade – PDF Ücretsiz

 Danabaş Köyünün Öyküsü – Celil Memmedguluzade – PDF Ücretsiz
Okunuyor Danabaş Köyünün Öyküsü – Celil Memmedguluzade – PDF Ücretsiz

Yüzlerce ücretsiz pdf soru bankası ve pdf kitap arşiv indirme sitemize hoşgeldin. Sitemizde günümüzde girilen sınavlar için güncel basılmış kitapların pdf örneklerini bulabilirsin. Böylelikle kitapları detaylı şekilde inceleyebilirsin. Kendi seviyene uygun olup olmadığına karar verebilirsin. Karar verdikten sonra en yakın kitapevinden veya online kitap satış mağazalarından sana uygun olan şekilde sipariş verebilir ya da satın alabilirsin.

 

Celil Memmedguluzade, Danabaş Köyünün Öyküsü, pdf, e kitap, indir, oku, tam adı Mirza Celil Memmedkuluzade olan Azeri asıllı yazar, gazeteci ve fikir adamı Memmedguluzade, yazdığı hikayelerle geniş çevrelerce tanınmıştır.

25 yıl boyunca Molla Nasreddin adında bir dergi yayınlamış olan yazar daha sonraları Molla Nasreddin olarak anılmaya başlanmıştır.

Danabaş Köyünün Öyküsü adlı eseri Dünya Klasikleri arasında yer almaktadır.

“Bana göre tüm Kafkasya’da bu bizim Danabaş Köyü gibi matrak başka bir köy bulunmaz. Kötü anlamda söylemiyorum, Tanrı esirgesin. Ben hiçbir zaman hak yemem, köyümüze kırılmış olsam da, bu köyümüzün kötü bir köy olduğu anlamına gelmez. Benim gibi iki yüz tane aylak köye kırılsa da yine köye kötü demek haksızlık olur. Hayır, vallahi de billahi de köyümüz çok iyi bir köydür. Şimdi eğer maruzatımı sonuna dek sabırla dinlerseniz siz de göreceksiniz, bizim köyün kötü bir köy olmadığını.”

Danabaş Köyünün Öyküsü PDF

Dosya Boyutu 2 MB

Kitabı indirmek için üstteki İNDİR butonunu kullanın. Butona tıkladıktan sonra sayfa sizi saniyelik reklam sayfasına yönlendirecektir. 5 saniye bekledikten sonra GEÇ butonuna tıklayarak kitabın bulunduğu diske yönlendirileceksiniz. Keyifli okumalar.

Sitemizde Paylaşılan Tüm PDF Dosyaları Tamamen Tanıtım Amaçlıdır Kitabı Beğenmeniz Durumunda Orjinalini Almanızı Rica Ederiz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın