Dünya Dışı Uygarlıklar (Isaac Asimov) PDF

 Dünya Dışı Uygarlıklar (Isaac Asimov) PDF
Okunuyor Dünya Dışı Uygarlıklar (Isaac Asimov) PDF

Yüzlerce ücretsiz pdf soru bankası ve pdf kitap arşiv indirme sitemize hoşgeldin. Sitemizde günümüzde girilen sınavlar için güncel basılmış kitapların pdf örneklerini bulabilirsin. Böylelikle kitapları detaylı şekilde inceleyebilirsin. Kendi seviyene uygun olup olmadığına karar verebilirsin. Karar verdikten sonra en yakın kitapevinden veya online kitap satış mağazalarından sana uygun olan şekilde sipariş verebilir ya da satın alabilirsin.

 

Isaac Asimov, Dünya Dışı Uygarlıklar, pdf, oku, indir, e-kitap, batı edebiyatın en büyük bilim ve bilimkurgu yazarları arasında olan Asimov Boston Üniversitesi’nde biyokimya profesörlüğü yapmıştır. Biyokimyager olan Isaac Asimov popüler bilim ve kurgu bilim dalında yazdığı kitaplarla bütün dünyaca tanınmaktadır.

Dünyanın en üretken yazarlarından biri olan Asimov bu kitabında ‘uzaydaki zeki yaratıklar’ konusunu tamamen sistemli bir biçimde incelemekte, olasılıkları teker teker ele alarak, bugünkü bilgimizin ışığında mantıklı görünenleri mantıksız görünenlerden ayırmaktadır.

“Yer’den biraz daha büyük bir gezegen -ama çok fazla değil- eğer diğer faktörler uygunsa, yaşanabilir bir dünya olabilir. Büyük bir kütlenin kaçınılmaz bir sonucu, daha şiddetli bir yerçekimi alanı olacaktır. Ama yaşamın kendisini daha güçlü bir yerçekimine uyarlayamayacağını düşünmek için hiçbir neden yok.”

Dünya Dışı Uygarlıklar PDF

Dosya Boyutu 5 MB

 

Kitabı indirmek için üstteki İNDİR butonunu kullanın. Butona tıkladıktan sonra sayfa sizi saniyelik reklam sayfasına yönlendirecektir. 5 saniye bekledikten sonra GEÇ butonuna tıklayarak kitabın bulunduğu diske yönlendirileceksiniz. Keyifli okumalar.

Sitemizde Paylaşılan Tüm PDF Dosyaları Tamamen Tanıtım Amaçlıdır Kitabı Beğenmeniz Durumunda Orjinalini Almanızı Rica Ederiz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın