Evrenin Sırları, Paul Halpern

 Evrenin Sırları, Paul Halpern
Okunuyor Evrenin Sırları, Paul Halpern

Yüzlerce ücretsiz pdf soru bankası ve pdf kitap arşiv indirme sitemize hoşgeldin. Sitemizde günümüzde girilen sınavlar için güncel basılmış kitapların pdf örneklerini bulabilirsin. Böylelikle kitapları detaylı şekilde inceleyebilirsin. Kendi seviyene uygun olup olmadığına karar verebilirsin. Karar verdikten sonra en yakın kitapevinden veya online kitap satış mağazalarından sana uygun olan şekilde sipariş verebilir ya da satın alabilirsin.

 

Paul Halpern, Evrenin Sırları, PDF, indir, e-kitap, ABD’li fizik profesörü ve teorik fizikçi yazar, astronomi ve bilim üzerine birçok kitap yazmıştır. Çağdaş astronominin keşiflerinden sadece biri olan evrenin köpük-yapısını Paul Helpern çekici ve okunmaya değer bu kitabında anlatmaktadır.

“Mars’taki yaşam hakkında bilimkurgusal, hayali görüntüler yaratılmaktadır. Oysa böyle bir yaşam saptanmamıştır. Fakat 1996’da bir asteroidin Mars’ta yaşadığı varsayılan yaratık fosiline sahip olduğunu göstermesi, kırmızı gezegende bir zamanlar ilkel bir yaşam olmuş olabileceğine işaret sayılabilir.”

Evrenin Sırları PDF

Dosya Boyutu 13 MB

 

Kitabı indirmek için üstteki İNDİR butonunu kullanın. Butona tıkladıktan sonra sayfa sizi saniyelik reklam sayfasına yönlendirecektir. 5 saniye bekledikten sonra GEÇ butonuna tıklayarak kitabın bulunduğu diske yönlendirileceksiniz. Keyifli okumalar.

Sitemizde Paylaşılan Tüm PDF Dosyaları Tamamen Tanıtım Amaçlıdır Kitabı Beğenmeniz Durumunda Orjinalini Almanızı Rica Ederiz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın