Greg Jenner – Bir Günde Bir Milyon Yıl

 Greg Jenner – Bir Günde Bir Milyon Yıl
Okunuyor Greg Jenner – Bir Günde Bir Milyon Yıl

Yüzlerce ücretsiz pdf soru bankası ve pdf kitap arşiv indirme sitemize hoşgeldin. Sitemizde günümüzde girilen sınavlar için güncel basılmış kitapların pdf örneklerini bulabilirsin. Böylelikle kitapları  detaylı şekilde inceleyebilirsin. Kendi seviyene uygun olup olmadığına karar verebilirsin. Karar verdikten sonra en yakın kitapevinden veya online kitap satış mağazalarından sana uygun olan şekilde sipariş verebilir ya da satın alabilirsin.

 Greg Jenner – Bir Günde Bir Milyon Yıl
TAŞ DEVRİNDEN TELEFON ÇAĞINA GÜNDELİK YAŞAMIN MERAK EDİLEN TARİHİ
384 Sayfa 
Tarih » Dünya

Her gün, çalar saatimizin bizi uyandırmasından gece yastığa kafamızı koyana kadar milyonlarca yıllık geleneklerimizi devam ettirerek geçiririz günlerimizi. Sürprizlerle dolu hayatlarımızın tarihini anlatan bu ilginç kitapta Greg Jenner insanoğlunun gündelik geleneklerini milyonlarca yıl önceye uzanarak bizlere anlatıyor.

Bu kitap politika, savaş ya da sansasyonel olaylar kitabı değil; aksine yazar kitabını yazarken Roma’daki çöp kutularını karıştırmış, Mısır mezarlarında dolaşmış, Viktorya dönemi kanalizasyon tünellerinde saklanarak bizlere en ilgi çekici ve oldukça tuhaf bilgileri toplayarak komik mi komik, ilginç mi ilginç bir kitap hazırlamış.
-Yatağı kim icat etti?
-Dişlerimizi ne zaman temizlemeye başladık?
-Hangisi daha önce bulundu: tuvalet mi tuvalet kâgıdı mı?
-İlk saat nasıl bir şeydi?

“Atalarımızla aramızda ne kadar benzerlik olduğunu komik bir dille anlatan Greg Jenner’a bayılacaksınız…
Tüm insanlık tarihi burada, eğlenceli ve ilgi çekici sohbet tadında tarihi anektotlarla dolu.”
-Daily Mail

“Her şeyi bildiğini sananlar bile bu kitaptan bir çok şey öğrenecek.”
-Wall Street Journal

“Tarihi anektotlar, komik bilgilerle tüm insanlık tarihi bu kitapta.”
-Daily Mail

Kitabı indirmek için üstteki İNDİR butonunu kullanın. Butona tıkladıktan sonra sayfa sizi saniyelik reklam sayfasına yönlendirecektir. 5 saniye bekledikten sonra GEÇ butonuna tıklayarak kitabın bulunduğu diske yönlendirileceksiniz. Keyifli okumalar.

Sitemizde Paylaşılan Tüm PDF Dosyaları Tamamen Tanıtım Amaçlıdır Kitabı Beğenmeniz Durumunda Orjinalini Almanızı Rica Ederiz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın