Gülseren Kılıçasalan- Deli pdf indir/kitabı pdf indir-

 Gülseren Kılıçasalan- Deli pdf indir/kitabı pdf indir-
Okunuyor Gülseren Kılıçasalan- Deli pdf indir/kitabı pdf indir-

Yüzlerce ücretsiz pdf soru bankası ve pdf kitap arşiv indirme sitemize hoşgeldin. Sitemizde günümüzde girilen sınavlar için güncel basılmış kitapların pdf örneklerini bulabilirsin. Böylelikle kitapları detaylı şekilde inceleyebilirsin. Kendi seviyene uygun olup olmadığına karar verebilirsin. Karar verdikten sonra en yakın kitapevinden veya online kitap satış mağazalarından sana uygun olan şekilde sipariş verebilir ya da satın alabilirsin.

 Gülsen Kılıçaslan – Deli pdf indir ,


 

Annem ve babam, bana karşı hiçbir vakit, o şefkatli ve ilgili anne babalar gibi olmadılar. O yüzden ben de küçüklüğümden beri kendimi, rengârenk hayaller kurarak mutlu etmeyi öğrendim. En sevmiş olduğim hayalin rengi ise beyazdı. Beyaz bir gelinlik… Beyaz, mutluluğun, aşkın ve bir gün kendi yuvamı kurabileceğimin müjdecisiydi. Bu evde kavuşamadığım huzura, kendi kurduğum yuvada haiz olacağıma gerçekten inanarak büyümüştüm. Oysa şimdi akrabalarım, bu hayalimi de elimden almıştı.Benimle aslabir ilgisi olmayan bir vakadan dolayı, hiç tanımadığım ve civardaki her insanın Deli diye bilmiş olduğu bir insanla evlenmek zorundaydım. Tüm ilçede deli diye tanınan bir adam: Emre. Aradığı şefkati ailesinden bile görememiş, tek imgesel bigün sevdiği insanla evlenmek olan bir genç kız: Elif. Ve mecburi bir evlilik. Kimsenin bilmediği bir ruhsal sorunla boğuşan Emre ve Emre’yi tanıdıkça ona karşı anlayamadığı bir halde merhamet duymaya süregelen Elif, gerçek bir aile olabilecek miydi?  


 https://drive.google.com/file/d/1NB4BR0grvXDeUOQnMeCZIIbiLrI2oUxK/view?ts=606afb5eKitabı indirmek için üstteki İNDİR butonunu kullanın. Butona tıkladıktan sonra sayfa sizi saniyelik reklam sayfasına yönlendirecektir. 5 saniye bekledikten sonra GEÇ butonuna tıklayarak kitabın bulunduğu diske yönlendirileceksiniz. Keyifli okumalar.

Sitemizde Paylaşılan Tüm PDF Dosyaları Tamamen Tanıtım Amaçlıdır Kitabı Beğenmeniz Durumunda Orjinalini Almanızı Rica Ederiz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın