Halit Ertuğrul – Her Yönüyle Örnek Öğretmen

 Halit Ertuğrul – Her Yönüyle Örnek Öğretmen
Okunuyor Halit Ertuğrul – Her Yönüyle Örnek Öğretmen

Halit Ertuğrul – Her Yönüyle Örnek Öğretmen
240 Sayfa
Eğitim » Rehber Kitaplar
Otuz yılı aşan öğretmenlik hayatımda yetiştirdiğim bin­ler­ce öğ­ren­cim, bugün öğ­ret­men ola­rak yurdun çeşitli yerlerinde görev yapıyor. Bunların çoğundan hemen her gün mektup ve mesajlar alıyorum. Benimle paylaştıkları hususların ağırlıklı kısmı ise eğitim problemleri ve çözüm yollarıyla ilgili. Bu nedenle böylesi önemli konuların heba olup gitmesine gönlüm razı olmadı.

Görev başındaki genç öğretmenlerimize bir el kitabı özelliğini taşıyan bu eseri hazırlamaya karar verdik. Her öğretmenin elinde bir eğitim pusulası olması niyetiyle düşündüğümüz bu kitabı “Her Yönüyle ÖRNEK ÖĞRETMEN” adıyla kaleme aldık.

Temennimiz şuydu ki, genç öğretmenler; öğrenciye, veliye ve topluma örnek ve model bir insan olsun ve çevresinde çekim merkezi haline gelsin.

İnanıyorum ki, bu çalışma her öğretmene bir eğitim kılavuzu niteliğinde doküman olacak ve yaşanılan problemlere öneriler sunacak.

Bütün öğretmen dostlarımıza yeni bir bakış açısı, yeni bir ruh ve yeni bir heyecan dileğiyle…

Sitemizde Paylaşılan Tüm PDF Dosyaları Tamamen Tanıtım Amaçlıdır Kitabı Beğenmeniz Durumunda Orjinalini Almanızı Rica Ederiz.

Yüzlerce ücretsiz pdf soru bankası ve pdf kitap arşiv indirme sitemize hoşgeldin. Sitemizde günümüzde girilen sınavlar için güncel basılmış kitapların pdf örneklerini bulabilirsin. Böylelikle kitapları  detaylı şekilde inceleyebilirsin. Kendi seviyene uygun olup olmadığına karar verebilirsin. Karar verdikten sonra en yakın kitapevinden veya online kitap satış mağazalarından sana uygun olan şekilde sipariş verebilir ya da satın alabilirsin. 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın