Jack Ensign Addington – %100 Düşünce Gücü

 Jack Ensign Addington – %100 Düşünce Gücü
Okunuyor Jack Ensign Addington – %100 Düşünce Gücü

Jack Ensign Addington – %100 Düşünce Gücü pdf indir kitap oku 


Kitap Açıklaması

Jack Ensign Addington – %100 Düşünce Gücü , Psikojenez (düşünce+başlangıç), “her şey düşüncede başlar” demektir. Başlangıçta Düşünce, cenneti ve dünyayı yarattı. Düşünce her şeydir. Hayatı oluşturan şeyler, Düşünce’nin sürekli değişen kreasyonlarıdır. Bu sizi şaşırtıyor mu? Bir düşünün, çevrenizde gördüğünüz her şey önce bir fikirdi. Her birimiz Evrensel Zekâ’nm birer fikrî ürünüyüz. Kendimizi hayattan ayrı düşünebiliriz, fakat aslında okyanustaki bir damlanın denizin parçası olduğu kadar biz de bir Düşünce’nin parçalarıyız. Dünya ve içerdiği her şey düşüncenin ürünüdür. Fiziksel evren, Düşünce’de yer alan şeylerin can çekişen kanıtı, son parıltılarıdır. İnsanların gerçek dedikleri şey psikojenezle, yani Düşünce’nin görünmeyen dünyasında başlamış olmalı, ister hoşlanalım ister hoşlanmayalım yaşadığımız dünya zihinsel bir dünyadır.

E-Kitabı Pdf indir

Sitemizde Paylaşılan Tüm PDF Dosyaları Tamamen Tanıtım Amaçlıdır Kitabı Beğenmeniz Durumunda Orjinalini Almanızı Rica Ederiz.

Yüzlerce ücretsiz pdf soru bankası ve pdf kitap arşiv indirme sitemize hoşgeldin. Sitemizde günümüzde girilen sınavlar için güncel basılmış kitapların pdf örneklerini bulabilirsin. Böylelikle kitapları  detaylı şekilde inceleyebilirsin. Kendi seviyene uygun olup olmadığına karar verebilirsin. Karar verdikten sonra en yakın kitapevinden veya online kitap satış mağazalarından sana uygun olan şekilde sipariş verebilir ya da satın alabilirsin. 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın