Kimyacı Gülçin Hoca – 13 Hamlede Kimya – 1. Hamle Modern Atom Teorisi PDF İndir

 Kimyacı Gülçin Hoca – 13 Hamlede Kimya –  1. Hamle Modern Atom Teorisi PDF İndir
Okunuyor Kimyacı Gülçin Hoca – 13 Hamlede Kimya – 1. Hamle Modern Atom Teorisi PDF İndir

Yüzlerce ücretsiz pdf soru bankası ve pdf kitap arşiv indirme sitemize hoşgeldin. Sitemizde günümüzde girilen sınavlar için güncel basılmış kitapların pdf örneklerini bulabilirsin. Böylelikle kitapları detaylı şekilde inceleyebilirsin. Kendi seviyene uygun olup olmadığına karar verebilirsin. Karar verdikten sonra en yakın kitapevinden veya online kitap satış mağazalarından sana uygun olan şekilde sipariş verebilir ya da satın alabilirsin.

 

Kimyacı Gülçin Hoca tarafından hazırlanan, çoğu öğrenci tarafından zor olarak nitelendirilen kimya dersi ile ilgili soruların kolay yoldan nasıl çözüleceğini gösteren 13 hamlede Kimya kitabı, öğrenci için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Kitap, sınavlarda çıkan atom teorisi ile ilgili açıklayıcı bilgi verirken, soruların da kolay çözümlenebilmesi ve çözüm yollarının akılda kalması için yöntem öğretmektedir.

İndirmek için tıklayın

Kitabı indirmek için üstteki İNDİR butonunu kullanın. Butona tıkladıktan sonra sayfa sizi saniyelik reklam sayfasına yönlendirecektir. 5 saniye bekledikten sonra GEÇ butonuna tıklayarak kitabın bulunduğu diske yönlendirileceksiniz. Keyifli okumalar.

Sitemizde Paylaşılan Tüm PDF Dosyaları Tamamen Tanıtım Amaçlıdır Kitabı Beğenmeniz Durumunda Orjinalini Almanızı Rica Ederiz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın