Kimyacı Gülçin Hoca – 13 Hamlede Kimya PDF İndir 2021

 Kimyacı Gülçin Hoca – 13 Hamlede Kimya PDF İndir 2021
Okunuyor Kimyacı Gülçin Hoca – 13 Hamlede Kimya PDF İndir 2021

Yüzlerce ücretsiz pdf soru bankası ve pdf kitap arşiv indirme sitemize hoşgeldin. Sitemizde günümüzde girilen sınavlar için güncel basılmış kitapların pdf örneklerini bulabilirsin. Böylelikle kitapları detaylı şekilde inceleyebilirsin. Kendi seviyene uygun olup olmadığına karar verebilirsin. Karar verdikten sonra en yakın kitapevinden veya online kitap satış mağazalarından sana uygun olan şekilde sipariş verebilir ya da satın alabilirsin.

 

Kimyacı Gülçin Hoca tarafından üniversiteye giriş sınavında sorulan kimya sorularının kolay bir şekilde anlaşılması ve çözümlenebilmesi için hazırlan test kitabı, 13 hamlede tük kimya problemlerinin çözülmesini hedeflemektedir. Elbette bu problemler lise seviyesindedir. Akademik eğitime başlamak için üniversite sınavını başarılı bir şekilde tamamlamak gereklidir ve kimya da sınav sorularının önemli bir alanını kapsadığı unutulmamalıdır.

İndirmek için tıklayın

Kitabı indirmek için üstteki İNDİR butonunu kullanın. Butona tıkladıktan sonra sayfa sizi saniyelik reklam sayfasına yönlendirecektir. 5 saniye bekledikten sonra GEÇ butonuna tıklayarak kitabın bulunduğu diske yönlendirileceksiniz. Keyifli okumalar.

Sitemizde Paylaşılan Tüm PDF Dosyaları Tamamen Tanıtım Amaçlıdır Kitabı Beğenmeniz Durumunda Orjinalini Almanızı Rica Ederiz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın