Lindsay Clarke – Truva

 Lindsay Clarke – Truva
Okunuyor Lindsay Clarke – Truva

Lindsay Clarke – Truva
460 Sayfa 
Roman (yabancı)

Aşk, uğruna savaşmaya değecek bir şeyse, Truva bunun en çarpıcı örneği.
Anadolu topraklarında yeniden soluk almaya başlayan 3 bin yaşındaki aşk ve savaş efsanesinin büyüleyici romanı.

Yeryüzünün en yakışıklı erkeği Paris; üç tanrıça içinde en güzelini seçmekle görevlendirilir. Tanrıçaların kişiliğinde üç seçenek sunulmuştur ona: İktidar, bilgelik, aşk. Paris aşkı seçer, yeryüzünün en büyüleyici kadınını kazanır ve… Dünyanın en büyük, en acımasız savaşına yol açar.

Truva, hem halen şiddetli çatışmalarla sarsılan bir dünyaya ve kendi deneyimlerimizin önemli öğelerine hitap ediyor, hem de tarih öncesinden mirasımız olan zengin mitolojik kaynakları okurun hayal gücünün önüne seriyor.


 

Sitemizde Paylaşılan Tüm PDF Dosyaları Tamamen Tanıtım Amaçlıdır Kitabı Beğenmeniz Durumunda Orjinalini Almanızı Rica Ederiz.

Yüzlerce ücretsiz pdf soru bankası ve pdf kitap arşiv indirme sitemize hoşgeldin. Sitemizde günümüzde girilen sınavlar için güncel basılmış kitapların pdf örneklerini bulabilirsin. Böylelikle kitapları  detaylı şekilde inceleyebilirsin. Kendi seviyene uygun olup olmadığına karar verebilirsin. Karar verdikten sonra en yakın kitapevinden veya online kitap satış mağazalarından sana uygun olan şekilde sipariş verebilir ya da satın alabilirsin. 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın