LİSEDE YAPMAMANIZ GEREKENLER

 LİSEDE YAPMAMANIZ GEREKENLER
Okunuyor LİSEDE YAPMAMANIZ GEREKENLER

Yüzlerce ücretsiz pdf soru bankası ve pdf kitap arşiv indirme sitemize hoşgeldin. Sitemizde günümüzde girilen sınavlar için güncel basılmış kitapların pdf örneklerini bulabilirsin. Böylelikle kitapları detaylı şekilde inceleyebilirsin. Kendi seviyene uygun olup olmadığına karar verebilirsin. Karar verdikten sonra en yakın kitapevinden veya online kitap satış mağazalarından sana uygun olan şekilde sipariş verebilir ya da satın alabilirsin.

 1) İlk Günden Arkadaş Edinmeyin

Eğer şimdi arkadaş edinmezsem bir daha kimse benimle takılmaz diye düşünmeyin onun yerine sınıftaki kişileri gözlemleyin, hangi kişilerin davranışları size uyuyor ise onunla arkadaşlık kurun böylece arkadaşlığınız bir iki günlük degil daha uzun ömürlü olur.


2) Tembel Öğrencilerin Yanına Oturmayın 

Bu kişilerin dersle alakası olmayacağı için dersi dinlemediği gibi birde sizin dikkatinizi dağıtacaktır  yani bu tarz kişilerin size zararından başka bir şeyi dokunmaz. 

3)Popüler Olmaya Çalışmayın

Çünkü insanlar tarafından tanınmaya çalışırken çevrenizdeki insanların kalplerini kırar onları kendinizden uzaklaştırırsınız ayrıca sizinle arkadaşlık kuracak olan insanların amaçları da popüler olmaktır bu da demek oluyorki eğer başınız derde girerse yanınızda durup size destek olmak yerine kendine yeni arkadaşlar arayacaktır. Popüler olmak yerine bir iki tane gerçek arkadaş edinirseniz bu dört yıl sizin için daha iyi geçecektir.

4) Notlarınız Düşük Olmasın 

Eğer ilk sene zaten düşük olsada bir şey olmaz gibi bir düşünceniz varsa onu hemen aklınızdan çıkarın çünkü notlarınız bir kere düşerse tekrar yükseltmeniz daha zor olur, ayrıca notlarınızın yüksek olması ünüversiteye girişte önemli rol oynayacaktır.

5) Sizden Büyüklere Aşık Olmayın 

 12. Sınıfları sevmeyin yada sizle sevgili olmak istediklerini söylerlerse inanmayın çünkü kendi yaşıtları tarafından reddedilince egolarını tatmin etmek amaçlı kendilerinden küçük birileriyle birlikte olmak isterler. ‘Bu yüzden 12’lerle asla muhattap olmayın.

Kitabı indirmek için üstteki İNDİR butonunu kullanın. Butona tıkladıktan sonra sayfa sizi saniyelik reklam sayfasına yönlendirecektir. 5 saniye bekledikten sonra GEÇ butonuna tıklayarak kitabın bulunduğu diske yönlendirileceksiniz. Keyifli okumalar.

Sitemizde Paylaşılan Tüm PDF Dosyaları Tamamen Tanıtım Amaçlıdır Kitabı Beğenmeniz Durumunda Orjinalini Almanızı Rica Ederiz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın