Nanobilim ve Nanoteknoloji, Şakir Erkoç, PDF İndir Ücretsiz

 Nanobilim ve Nanoteknoloji, Şakir Erkoç, PDF İndir Ücretsiz
Okunuyor Nanobilim ve Nanoteknoloji, Şakir Erkoç, PDF İndir Ücretsiz

Yüzlerce ücretsiz pdf soru bankası ve pdf kitap arşiv indirme sitemize hoşgeldin. Sitemizde günümüzde girilen sınavlar için güncel basılmış kitapların pdf örneklerini bulabilirsin. Böylelikle kitapları detaylı şekilde inceleyebilirsin. Kendi seviyene uygun olup olmadığına karar verebilirsin. Karar verdikten sonra en yakın kitapevinden veya online kitap satış mağazalarından sana uygun olan şekilde sipariş verebilir ya da satın alabilirsin.

 

Şakir Erkoç, Nanobilim ve Nanoteknoloji, pdf, e-kitap, indir, oku, 1948 doğumlu yazar ODTÜ Fizik mezunudur. Doktora derecelerini ODTÜ Teorik Kimya bölümünden almıştır. ODTÜ Fizik bölümünde profesör olarak görev yapan yazar, yüzlerce makale yazmış ve eserler oluşturmuştur.

“Nanoteknoloji, nanoölçek ebatlardaki yapıların ve bileşenlerinin fiziksel, kimyasal, biyolojik özellikleri değişen malzeme ve sistemlerle ilgilenir. Nanoölçekte belli bir işlevi olabilecek yapıların malzemelerini ve kendilerini kontrollü bir şekilde üretebilmek, özelliklerini ve işlevlerini belirleyecek nanoebatlarda aygıt yapabilmek, bu aygıtları günlük hayatımızda kullanılır hale getirmek nanobilim ve nanoteknolojinin hedefidir.”

Nanobilim ve Nanoteknoloji PDF

Dosya Boyutu 7 MB

 

Kitabı indirmek için üstteki İNDİR butonunu kullanın. Butona tıkladıktan sonra sayfa sizi saniyelik reklam sayfasına yönlendirecektir. 5 saniye bekledikten sonra GEÇ butonuna tıklayarak kitabın bulunduğu diske yönlendirileceksiniz. Keyifli okumalar.

Sitemizde Paylaşılan Tüm PDF Dosyaları Tamamen Tanıtım Amaçlıdır Kitabı Beğenmeniz Durumunda Orjinalini Almanızı Rica Ederiz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın