P. Minas Bijişkyan – Pontos Tarihi – Tarihin Horona Durduğu Yer Karadeniz

 P. Minas Bijişkyan – Pontos Tarihi – Tarihin Horona Durduğu Yer Karadeniz
Okunuyor P. Minas Bijişkyan – Pontos Tarihi – Tarihin Horona Durduğu Yer Karadeniz

Yüzlerce ücretsiz pdf soru bankası ve pdf kitap arşiv indirme sitemize hoşgeldin. Sitemizde günümüzde girilen sınavlar için güncel basılmış kitapların pdf örneklerini bulabilirsin. Böylelikle kitapları  detaylı şekilde inceleyebilirsin. Kendi seviyene uygun olup olmadığına karar verebilirsin. Karar verdikten sonra en yakın kitapevinden veya online kitap satış mağazalarından sana uygun olan şekilde sipariş verebilir ya da satın alabilirsin.

P. Minas Bijişkyan – Pontos Tarihi – Tarihin Horona Durduğu Yer Karadeniz
Sayfa Sayısı 250
Tarih 
Pontos Tarihi, bir tetkik seyahatı mahsulüdür. Müellif, 1817 yılında, esasen yerlisi olduğu Karadeniz mıntıkasında vikerlik vazifesi münasebetiyle, Karadeniz’in güney ve kuzey sahillerini adım adın dolaşarak her yerin kendi zamanındaki vaziyetini anlattıktan sonra başta, en eski devirlerden yakın zamanlara kadar geçmiş tarihi olay ve değişiklikleri de alimane bir tarzda eserine kaydetmekten geri kalmamıştır. 
Format: PDF
 

Kitabı indirmek için üstteki İNDİR butonunu kullanın. Butona tıkladıktan sonra sayfa sizi saniyelik reklam sayfasına yönlendirecektir. 5 saniye bekledikten sonra GEÇ butonuna tıklayarak kitabın bulunduğu diske yönlendirileceksiniz. Keyifli okumalar.

Sitemizde Paylaşılan Tüm PDF Dosyaları Tamamen Tanıtım Amaçlıdır Kitabı Beğenmeniz Durumunda Orjinalini Almanızı Rica Ederiz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın