Peter Copeland , Dean Hamer – Genlerimizle Yaşamak

 Peter Copeland , Dean Hamer – Genlerimizle Yaşamak
Okunuyor Peter Copeland , Dean Hamer – Genlerimizle Yaşamak

Peter Copeland , Dean Hamer – Genlerimizle Yaşamak
368 Sayfa 
Bilim-Mühendislik » Popüler Bilim
Sağlık-Tıp » Diğer
‘İnsan’ı anlamak için ideoloji ve fantezi yerine ‘gerçeklik’le ilgilenenler için istisnai sayılabilecek ölçüde ilginç ve kullanışlı bir kitap bu. Açık ve sade diliyle, insan davranışının temelleriyle ilgili psikoloji, moleküler biyoloji ve genetik araştırmalarını tarıyor. Alanındaki lider laboratuvar araştırmacılarından biri olan Hamer, tam bir otorite gibi konuşuyor.(E.O.Wilson, Pellegrino Üniversitesi, ordinaryüs Profesör, Harvard Üniversitesi)


Sitemizde Paylaşılan Tüm PDF Dosyaları Tamamen Tanıtım Amaçlıdır Kitabı Beğenmeniz Durumunda Orjinalini Almanızı Rica Ederiz.

Yüzlerce ücretsiz pdf soru bankası ve pdf kitap arşiv indirme sitemize hoşgeldin. Sitemizde günümüzde girilen sınavlar için güncel basılmış kitapların pdf örneklerini bulabilirsin. Böylelikle kitapları  detaylı şekilde inceleyebilirsin. Kendi seviyene uygun olup olmadığına karar verebilirsin. Karar verdikten sonra en yakın kitapevinden veya online kitap satış mağazalarından sana uygun olan şekilde sipariş verebilir ya da satın alabilirsin. 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın