Prof.Dr. Orhan Türkay – Mikroiktisat Teorisi

 Prof.Dr. Orhan Türkay – Mikroiktisat Teorisi
Okunuyor Prof.Dr. Orhan Türkay – Mikroiktisat Teorisi

Yüzlerce ücretsiz pdf soru bankası ve pdf kitap arşiv indirme sitemize hoşgeldin. Sitemizde günümüzde girilen sınavlar için güncel basılmış kitapların pdf örneklerini bulabilirsin. Böylelikle kitapları  detaylı şekilde inceleyebilirsin. Kendi seviyene uygun olup olmadığına karar verebilirsin. Karar verdikten sonra en yakın kitapevinden veya online kitap satış mağazalarından sana uygun olan şekilde sipariş verebilir ya da satın alabilirsin.

 Prof.Dr. Orhan Türkay – Mikroiktisat Teorisi
354 Sayfa
Ekonomi » Kuram
 
 
 
İlk baskısının yapıldığı 1977 yılından bugüne bu kitap Türkiyede iktisat öğretiminde en çok kullanılan kaynaklardan biri olmuştur. Ayrıca, yeni baskıya (11. baskıdan itibaren) TERİMLER SÖZLÜĞÜ eklenerek kitap güncellenmiş, gerek Türkiyede İngilizce öğretim yapan üniversitelerdeki öğrenciler, gerekse yurt dışında öğrenim gören bazı Türk öğrencilerce de yardımcı kitap olarak kullanıldığı için 12. baskıdan itibaren de Terimler Sözlüğüne terimlerin İngilizceleri eklenmiştir. Bu terimler sözlüğündeki İngilizce terimlerin Türkçe karşılıkları da ayrı bir liste halinde kitabın en sonuna konulmuştur.
 
 

Kitabı indirmek için üstteki İNDİR butonunu kullanın. Butona tıkladıktan sonra sayfa sizi saniyelik reklam sayfasına yönlendirecektir. 5 saniye bekledikten sonra GEÇ butonuna tıklayarak kitabın bulunduğu diske yönlendirileceksiniz. Keyifli okumalar.

Sitemizde Paylaşılan Tüm PDF Dosyaları Tamamen Tanıtım Amaçlıdır Kitabı Beğenmeniz Durumunda Orjinalini Almanızı Rica Ederiz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın