Silahlara Veda – Ernest Hemingway – pdf, e kitap indir Ücretsiz

 Silahlara Veda – Ernest Hemingway – pdf, e kitap indir Ücretsiz
Okunuyor Silahlara Veda – Ernest Hemingway – pdf, e kitap indir Ücretsiz

Yüzlerce ücretsiz pdf soru bankası ve pdf kitap arşiv indirme sitemize hoşgeldin. Sitemizde günümüzde girilen sınavlar için güncel basılmış kitapların pdf örneklerini bulabilirsin. Böylelikle kitapları detaylı şekilde inceleyebilirsin. Kendi seviyene uygun olup olmadığına karar verebilirsin. Karar verdikten sonra en yakın kitapevinden veya online kitap satış mağazalarından sana uygun olan şekilde sipariş verebilir ya da satın alabilirsin.

 

Ernest Hemingway, Silahlara Veda, e kitap, indir, oku, pdf, 1899 doğumlu ABD’li roman ve hikaye yazarı Hemingway, Nobel ve Pulitzer Ödülü sahibidir. yazdığı birçok eser Amerikan Edebiyatının başyapıtları arasına girmiştir.

Yazmış olduğu eserleri ile 20 yy. kurgu romancılığını etkileyen yazar Hemingway, kurgusal olmayan romanlarda kaleme almıştır. Çok sayıda roman, uzun hikaye, hikaye ve antoloji türünde edebi eserlere imza atmıştır.

“O gün çok sıcak geçmişti. Irmaktan yukarı, Plava’daki köprübaşına kadar uzanmıştım. Saldırıya oradan geçilecekti. Bir yıl önce karşı yakada birtürlü ilerleyememiştik, çünkü geçitten takma köprüye inen birtek yol vardı, o da bir, bir buçuk kilometre boyunca makineli tüfek ateşi, top ateşi altındaydı. Bir saldırı için gerekli ne varsa hepsini taşıyabilecek genişlikte de değildi, AvusturyalIlar orasını mezbahaya çevirebilirlerdi.
Yalnız, İtalyanlar kıyıya geçip ırmağın Avusturya yakasında bir buçuk, iki kilometrelik bir yer tutacak kadar yayılmışlardı. Çok çetin bir yerdi, Avusturyalılar orasını kalkanlara kaptırmamalıydılar.Bence, karşılıklı bir hoşgörürlüktü bu, çünkü Avusturyalılar da ırmağın alt başına doğru bir köprübaşını hâlâ ellerinde tutuyorlardı.” – alıntı

Silahlara Veda PDF

Dosya Boyutu 8 MB

Kitabı indirmek için üstteki İNDİR butonunu kullanın. Butona tıkladıktan sonra sayfa sizi saniyelik reklam sayfasına yönlendirecektir. 5 saniye bekledikten sonra GEÇ butonuna tıklayarak kitabın bulunduğu diske yönlendirileceksiniz. Keyifli okumalar.

Sitemizde Paylaşılan Tüm PDF Dosyaları Tamamen Tanıtım Amaçlıdır Kitabı Beğenmeniz Durumunda Orjinalini Almanızı Rica Ederiz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın