Soru Kalesi Yayınları AYT Eşit Ağırlık Denemeleri 2021 PDF İndir

 Soru Kalesi Yayınları AYT Eşit Ağırlık Denemeleri 2021 PDF İndir
Okunuyor Soru Kalesi Yayınları AYT Eşit Ağırlık Denemeleri 2021 PDF İndir

Yüzlerce ücretsiz pdf soru bankası ve pdf kitap arşiv indirme sitemize hoşgeldin. Sitemizde günümüzde girilen sınavlar için güncel basılmış kitapların pdf örneklerini bulabilirsin. Böylelikle kitapları detaylı şekilde inceleyebilirsin. Kendi seviyene uygun olup olmadığına karar verebilirsin. Karar verdikten sonra en yakın kitapevinden veya online kitap satış mağazalarından sana uygun olan şekilde sipariş verebilir ya da satın alabilirsin.

 

Soru Kalesi Yayınları AYT Eşit Ağırlık Denemeleri, üniversiteye giriş sınavının 2’nci basamağı olan AYT için özel olarak hazırlanmış kitaptır. Kasım 2019’da açıklanan yeni müfredata göre hazırlanan deneme kitabı, TM gruplarına özel olarak oluşturulmuştur. Kitapta, ÖSYM sınav formatına tam olarak uyumlu sorulara yer verilmiştir. 6 denemeden meydana gelen kitap, üniversiteye hazırlanan öğrencilere destek vermektedir.

İndirmek için tıklayın

Kitabı indirmek için üstteki İNDİR butonunu kullanın. Butona tıkladıktan sonra sayfa sizi saniyelik reklam sayfasına yönlendirecektir. 5 saniye bekledikten sonra GEÇ butonuna tıklayarak kitabın bulunduğu diske yönlendirileceksiniz. Keyifli okumalar.

Sitemizde Paylaşılan Tüm PDF Dosyaları Tamamen Tanıtım Amaçlıdır Kitabı Beğenmeniz Durumunda Orjinalini Almanızı Rica Ederiz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın