Telif Hakkı ve Kullanım Şartları

Merhaba Sayın Ziyaretçi,
Web Sayfamız aşağıda belirtilen 5651 Sayılı Kanunun 5.Maddesi Hükümlerine göre Yer Sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir.

Yer sağlayıcının yükümlülükleri

             MADDE 5 – (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

Web sayfamızda yer alan içerikler çeşitli paylaşım sitelerinden link olarak alınmıştır. Hiçbir dosya sunucularımız da barındırılmamaktadır.

Telif içeriği olduğu düşünülen Hak Sahibi kişiler veya meslek birlikleri Sayfa tanıtımı içeren EPUB veya PDF formatında dosyalarını bizlere gönderebilir tüm içerik ile değiştirtebilir.

Sayfa yöneticilerimizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme gibi bir sorumluluğu yoktur. Bundan dolayı telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler veya meslek birlikleri, aşağıdaki iletişim formundan bizlere ulaşabilirler, buna takriben en geç üç (3) gün içerisinde yer gösterici linki ve istenirse tanıtım yazısı sayfamızdan kaldırılır.

Unutulmamalıdır ki sayfamızın amacı öncelikli olarak yazarların kitaplarının tanıtımını yapmaktır. Tanıtım modeli olarak da ziyaretçilerin sitemizde ekli olan kitap tanıtım ve yer gösterici linkleri aracılığı ile kitapları inceleme fırsatı sunarak kitabın orjinalini almaya teşvik etmek ve yazarı tanımasını sağlayarak ileride çıkacak olan kitaplarını da almasını sağlamaktır.

Ucretsizpdf.com tanıtım amaçlı .pdf içerikleri yayınlar.

tanıtım amaçlı olduğundan telif sahibi’nin bize ulaşması halinde ilgili dosyalar tamamen sitemizden kaldırılır.

Sitemizde yer alan tüm dosya ve paylaşımlar Yayın Evleri , yandex , google drive , turbobit ve çeşitli paylaşım sitelerinden alınmıştır.

Sitemizdeki kitaplar herhangi kişi veya kuruluşa zarar verme amacı ile yayınlanmaz. Amaç sadece yayın evi ve kitaplar hakkında bilgi edinmek ve beğenilmesi halinde orjinalinin alınması içindir.

İndirdiğiniz içerikleri bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz, yayınlanan içerikler tanıtım amaçlı olup bu materyallerin orjinallerini lisans veya albumlerini satın almanız gerekmektedir.

Dosyalar tanıtım amaçlı olduğundan hak sahibi kişi veya şirketin bize mail atması halinde, isteği üzerine tüm dosyaları kaldırılır. 5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen kişi üç gün (3) içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır. İsteği yerine getirilmediği takdirde savcılığa başvurabilir. Ancak hiçbir hak sahibi kişinin isteği olumsuz sonuçlanmamaktadır.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler veya meslek birlikleri,  [email protected]ucretsizpdf.com adresinden bize ulaşabilirler.

Sitemizden yapılan yorumlardan yorumu yazan kendisi sorumludur. Rencide edici Küfür içerikli Yorumlar Yazmamanızı rica ederiz…

Ucretsizpdf.com sitesini kullanan üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz site kurallarını kabul etmiş sayılır.