Üç Dört Beş Yayınları AYT Deneme Sınavı PDF İndir 2021

 Üç Dört Beş Yayınları AYT Deneme Sınavı PDF İndir 2021
Okunuyor Üç Dört Beş Yayınları AYT Deneme Sınavı PDF İndir 2021

Yüzlerce ücretsiz pdf soru bankası ve pdf kitap arşiv indirme sitemize hoşgeldin. Sitemizde günümüzde girilen sınavlar için güncel basılmış kitapların pdf örneklerini bulabilirsin. Böylelikle kitapları detaylı şekilde inceleyebilirsin. Kendi seviyene uygun olup olmadığına karar verebilirsin. Karar verdikten sonra en yakın kitapevinden veya online kitap satış mağazalarından sana uygun olan şekilde sipariş verebilir ya da satın alabilirsin.

 

Üç Dört Beş Yayınları tarafından hazırlanan AYT Deneme Sınavı, orta seviyenin altında bir zorluğa sahip, birbirinden farklı kalıplardaki soruları içeriyor. Sınavda yer alan ilk 10 soru, ağırlıklı olarak 9. Sınıf konularını içeriyor. Sınavda 26 Matematik, 14 Geometri ve 8 Limit-Türev-İntegral soruları yer alıyor. Bu deneme sınavını PDF olarak indirmek için tıklayın.

Kitabı indirmek için üstteki İNDİR butonunu kullanın. Butona tıkladıktan sonra sayfa sizi saniyelik reklam sayfasına yönlendirecektir. 5 saniye bekledikten sonra GEÇ butonuna tıklayarak kitabın bulunduğu diske yönlendirileceksiniz. Keyifli okumalar.

Sitemizde Paylaşılan Tüm PDF Dosyaları Tamamen Tanıtım Amaçlıdır Kitabı Beğenmeniz Durumunda Orjinalini Almanızı Rica Ederiz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın